Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy biurem tłumaczeń języka gruzińskiego. Oferujemy tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe z języka gruzińskiego na polski jak i z języka polskiego na gruziński. 
Nasze biuro mieści się w samym sercu starej Pragi na ulicy Białostockiej (na przeciwko Galerii Wileńskiej). 
W żadnym wypadku! Obsługujemy całą Polskę drogą pocztową/kurierem. Prześlij nam swój dokument do biura, a my go odeślemy wraz z tłumaczeniem! Jeśli chcesz skorzystać z usługi: tłumacz gruziński to zapraszamy do nas! Nie istotne jest to czy Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, Gdańsk, Poznań, czy Wrocław.
Tak, zapraszamy do zakładki cennik, gdzie poznasz ceny naszych usług
Podane w cenniku ceny są kwotami netto, do których należy doliczyć 23% VAT
Standardowo, tłumaczenie realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Istnieje opcja ekspresowego w ten sam dzień, ale wówczas do ceny należy doliczyć 100 %
Tłumaczymy zarówno krótkie, proste dokumenty jak i złożone, wielostronicowe dokumenty. Zachęcamy do przesłania dokumentu celem przygotowania DARMOWEJ wyceny
Nie! Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Tak naprawdę, każdy kto poszukuje usługi: tłumacz gruzińskiego może się do nas zgłosić. 

Finanse i bankowość, budownictwo i inżynieria, kadry i płace (HR), prawo i sądownictwo, rolnictwo i leśnictwo, przemysł techniczny, medycyna i farmacja, przemysł wytwórczy, marketing i reklama, handel i usługi, turystyka i wypoczynek, administracja państwowa, ubezpieczenia, IT, moda i sztuka.